KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899086
nr 1389 9086
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, "Liquid green". Signerad a tergo. Mixed media akryl/epoxy på duk, 20x20 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:43:12
5/4 18:24:54
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson